NOVINKY

Streetball tour 2009 – Malacky (SK)

V rámci mezinárodní “výměny” jsme byli pozváni na poslední turnaj ze série slovenské Streetball tour 2009, který se koná pod záštitou města Malacky a za podpory a organizace Slovenské streetballové asociácie, Basketlandu a Slovenské asociácie športu na školách ve spolupráci s KONTAKT Streetfest a BK Strojar Malacky.

Turnaj se uskuteční již tuto sobotu 4. června 2009 a zastoupení máme v kategorii “Muži”.

Držme palce, ať česká výprava přiveze jen ty nejlepší výsledky (a zážitky)!:)

Číst článek »
Česká streetballová federace

Reprezentant Lukáš Kotas podpoří Slam Dunk Contest!

Sobotní 2. ročník unikátní smečařské soutěže podpoří v roli porotce reprezentant České republiky a kapitán týmů USK Praha. Držme mu palce, protože jeho role v takové koncentraci nejlepších smečařů nebude určitě
jednoduchá!

Číst článek »
Pražská streetballová liga

Pro letošek sbohem aneb Ligová zábava i mimo hřiště

Závěrečná atmosféra finálového turnaje, kterou po mírně zataženém a deštivém dni (zákon schválnosti!) podpořilo slunečné počasí a “opalovačka”, přímo nabádala zůstat ještě několik okamžiků na strahovském kopečku. Jak to tak bývá, z několika okamžiků se vyvrbila dlouhá chvíle a z dlouhé chvíle celkem slušně rozjetá Goodbye PSL party.

Oslavili jsme první pětiletku a oslavili jsme ji majestátně. Už to není jen o samotné lize, jejíž kvalita roste rok od roku, je to také o partě skvělých lidí, kterých si vážíme.

Takže Vám VŠEM patří velký dík za PSL 2009!

Číst článek »
Nezařazené

PSL má za sebou svoje finále. Jak dopadlo???

Do finále dospěla tuto sobotu po měsící a půl bojů Pražská streetbalová liga. V kategorii můžu i žen se utkaly ty nejlepší družstva po základní části a kvalita jednotlivých zápasů odpovídala tomu, že se potkali ti nejlepší. I přes to, že většinu sobotního programu nepřííjemně poznamenal déšť , bylo se na co koukat a níkdo nedal nikomu nic zadarmo. Prestiž PSL a dobrého umístění v něm totiž roste rok od roku.

Číst článek »
Pražská streetballová liga

Finálový turnaj Pražské streetbalové ligy zkomplikoval déšť

Do finále dospěla tuto sobotu po měsící a půl bojů Pražská streetbalová liga. V kategorii můžu i žen se utkaly ty nejlepší týmy po základní části a kvalita jednotlivých zápasů tomu odpovídala. Ve finále PSL jsme mohli vidět 12 nejlepších mužských družstev a 4 nejlepší ženská. I přes to, že většinu sobotního programu nepřííjemně poznamenal déšť, bylo se na co koukat a níkdo nedal nikomu nic zadarmo. Prestiž PSL a dobrého umístění v něm totiž roste rok od roku.

Číst článek »

And 1 team USA v červnu nepřijede

Agentura TATA, která pořádá utkání And 1 team USA v ČR a v dalších zemích Evropy, vydala před několika dny tiskovou zprávu týkající se změny termínu utkání v ČR. Více v tiskové zprávě v sekci Reporty. Výherci lístku na tuto akci ale nemusí zoufat, lístky u nás máte a budou platit i v přeloženém termínu.

Číst článek »