Street Fest v Děčíně aneb Děčín je Boží, pojďme si ho užít!

Už 8. srpna ožije celé Smetanovo nábřeží a bude to veliké! Streetball mania slaví 25 let a zrodila se v Děčíně! V Děčíně je legendární nejstarší streetballový turnaj v ČR doma a čtvrtstoletí je důvodem k velkolepým oslavám.

Arek znovu na scéně!

Streetball mania svolává všechny hráče a příznivce na parkoviště pod děčínskou knihovnou. Přijďte hecnout Polského smečaře Areka, který už vloni svými výkony zvedal všechny přítomné ze sedaček. Najdou se vyzyvatelé do Slam Dunk Battle? Buďte součástí jedinečná atmosféry turnaje!

A to není vše!

A to není vše! Celá akce se jmenuje Street Fest. A co vše se pod tímto názvem skrývá? Kromě zmíněného jubilea se můžete těšit na Street Food Market, který Vám nabídne speciality z celého světa, rozmanité chutě a vůně regionálních pochoutek. Budete mít jedinečnou možnost ochutnat piva z regionálních pivovarů, Falkenštejn, Kocour, Pivovar Česká Kamenice, Pivovar Cvikov a Pivovar Nomád. Chceme Děčín rozhýbat, využijte jedinečnou možnost nakoupit od tvůrců jedinečné a neokoukané zboží v rámci velice příjemného Hand made Jarmarku. Dokonalou kulisu vytvoří živ hudba nejen z „Rogala“. Divadelní představení pro děti v podání Divadla Studna a jedinečná možnost výroby loutek nejen dětmi.

STREET FEST 2020 – program ROGALO:

10,30-11,30 – kapela – Nejenjazzband
12,00-13,00 – kapela  – U – style
13,30-14,30 – kapel – Tři v klobouku
15,30-16,30 – divadelní představení – O Všudybylovi Divadlo Studna
16,40-17,40 – kapela – Sissos
18,00-19,00 – kapela – Acid Horses
19,30-20,30 – kapela ČECHOFF 

Moderátor – Antonín Moravec

15.00 – 18.00 – Divadelní ateliér – výroba loutek

Vodní skůtr a paddleboard!

Jsme město na Labi, a tak v rámci „Živého Labe“ si budete moci vyzkoušet jízdu na vodním skútru nebo třeba na paddleboardu, labské „peřeje“ jsou prostě vaše a jen počítejte s tím, že se namočíte (náhradní obléčko sebou).

Stonebalance a bosonohý chodník

Už jste někdy zkusili Stonebalance? Že nevíte co to je? Přijďte, bude to stát za to! A pokračujeme dál! Zažijte bosonohý chodník – bosá chodidla se nenásilnou a příjemnou formou adaptují na bosou chůzi a připraví se na obtížnější typ terénu. Zážitkový chodník vám umocní zážitek z bosé chůze, zrelaxuje vás a pozitivně naladí, užijte si kouzlo bosé chůze.

Promítání filmu „Zlatý podraz“

A co večer?? No přece letní kino na nádvoří děčínského zámku bude promítat kultovní film z basketbalového prostředí „Zlatý podraz“, jenž vzdává hold československým basketbalistům. A bude to mít atmosféru jinou než v klasickém kině nebo doma u TV. Na nádvoří bude umístěn basketbalový koš, který v tomto filmu hraje, můžete si jej vyzkoušet v akci a vžít se tak do role našich basketbalistů v roce 1946, kdy jsme se stali mistry Evropy.

Vstupenky za 60,- na www.vstupenkadecin.cz