NOVINKY

And 1 team USA v červnu nepřijede

Agentura TATA, která pořádá utkání And 1 team USA v ČR a v dalších zemích Evropy, vydala před několika dny tiskovou zprávu týkající se změny termínu utkání v ČR. Více v tiskové zprávě v sekci Reporty. Výherci lístku na tuto akci ale nemusí zoufat, lístky u nás máte a budou platit i v přeloženém termínu.

Číst článek »

And 1 team USA v červnu nepřijede

Agentura TATA, která pořádá utkání And 1 team USA v ČR a v dalších zemích Evropy, vydala před několika dny tiskovou zprávu týkající se změny termínu utkání v ČR. Utkání určitě neproběhne 23.6., jak bylo původně plánováno. Více v tiskové zprávě v těle tohoto článku.

Číst článek »
Česká streetballová federace

Mistrovství ČR ve smečování na Chodově

Slam Dunk Contest na Chodově bude letos tím pravým finále České republiky ve smečování. Nejedná se o žádnou frázi, potkají se ti nejlepší z obou světu – ulice i basketbalových palubovek. Slam Dunk Contest na střeše obchodního centra Chodov proběhne 27.6. ve 14:00 hodin.

Číst článek »

KDO MÁ NEJPŘESNĚJŠÍ MUŠKU?

Tak tihle si zaslouží potlesk!!! Jednotliví vítězové individuálních dlouhodobých statistik (tučně zvýraznění), nechť se povinně dostaví na finálový turnaj – odměna Vás nemine!:)

Číst článek »

ZTRÁTY A NÁLEZY

Tyhle věci ještě neznají svého majitele: bílé tričko s nápisy, modro-bílá (?) obracečka, ČERNÁ MIKINA BILLABONG, ORANŽOVÁ MIKINA S KAPUCOU a bílé tričko Streetball Mania bez rukávů. Nechybí to někomu? Majitelé ať se nám přihlásí! Kdo nemá číslo, nechť přihodí koment do vzkazů nebo do komentářů k této informaci.

Číst článek »
Česká streetballová federace

ČSF vylosovala výherce lístků na And 1 team USA a Hip Hop Jam

Na finálovém turnaji Českého streetballového poháru jste měli možnost soutěžit o lístky od našich partnerů. Jednalo se o lístky na And 1 team USA a festival Hip Hop Jam. Ti z vás, kteří vyplnili a odevzdali dotazník u stánku rozhodčích, by tak měli zpozornět. A vlastně nejen oni, co když ty lupeny vyhrál někdo z Vašich spoluhráčů nebo známých …. (o:

Číst článek »