NOVINKY

Česká streetballová federace

Mystic Rulez na turnajích Streetball-mania

Celý letošníi STREETBALL-MANIA seriál nám budou hrát highland djs Mystic Mike a Saigoon. Tahle dvojice již supportovala některá loňská utkání STREETBALL- MANIA a není důvodu na tom nic měnit. Oba dva mají na Vysočině rezidentní večírky DJ´s ADDICTIVE ve Žďáře nad Sázavou…
Těšte se převážně na true-school a old-school sound!!!

Číst článek »

PLACENÍ STARTOVNÉHO

Vzhledem k tomu, že si s námi dnes “matka příroda” opět pěkně pohrála, odpadla zároveň možnost všech týmů zaplatit startovné. Vyhlašujeme tedy závazné termíny pro placení 2000 Kč/tým: 13.5. (středa) a 18.5. (pondělí). V tyto dny je bezpodmínečně nutné zaplatit na Strahově!!!

Číst článek »

HARMONOGRAM KAŽDÉHO HRACÍHO DNE

Jak vidíte v rozpise, začátky utkání jsou stanoveny na 18.20. Byť je jsou uvedeny tyto časy, hřiště bude k dispozici již před 18. hodinou pro zahřátí, stretching a rozstřílení se. Prosíme proto tímto každý tým, aby využil k těmto aktivitám buď prostor před 1. zápasy hracího dne, nebo během jednotlivých zápasů použil prostranství kolem hřiště č. 4 (místa pro stretching a rozběhání je tam dostatek).

Číst článek »
Pražská streetballová liga

POZOR ZMĚNA!!! PONDĚLÍ 11. KVĚTNA – STRAHOV

V pondělí 4. května nám počasí opravdu nepřálo, proto jsme byly nuceny zrušit slavnostní zahájení. Z tohoto pochopitelného důvodu se tedy bude oficiálně a slavnostně zahajovat v pondělí 11. května!!! Všechny týmy se tedy sejdou v areálu studentských kolejí na hřišti číslo 4!

Čtěte bedlivě!!! Všechny zápasy z tohoto pondělka (4.), které se měly hrát, se přesouvají na pondělí další (11.)!!!

Číst článek »