NOVINKY

Český streetballový pohár

MANHATTAN TEAM NA ČESKÉM POHÁRU

V tomto roce diváci dočkali skutečně exkluzivního doprovodného programu. Všech turnajů Českého poháru se totiž zúčastnili kluci z Manhattan Extrame Teamu v čele s bikerem Kamilem Feiferem.

Číst článek »
Česká streetballová federace

JEDEN Z PRVNÍCH STREETBALLOVÝCH TURNAJŮ V DĚČÍNĚ

Tak takhle jsme začínali a bavili se v Děčíně na nábřeží. Roztleskávačky, Karate klub Steklý, soutěže pro děti, účast ligových hráčů, moderátorka Nikol Lenertová a hlavně krásné počasí – to vše dohromady vytvořilo z tohoto turnaje nejen akci sportovní, ale i kulturně-společenskou, která přilákala velké množství diváků.

Číst článek »

ROZPIS UTKÁNÍ

Není snadné zavděčit se každému. I přes fakt, že hrajeme hlavně pro radost (!), se rok od roku neobejdeme bez určitých komplikací.

Číst článek »
Pražská streetballová liga

NA CO SE MŮŽEME TĚŠIT?

Sezónu 2009 již nyní můžeme zhodnotit jako jednu z “historicky” nejúspěšnějších co do počtu týmů. 35! To je to dlouho očekávané číslo. A prahnete po dalších informacích? Pojďme se podívat, kdo se nám to letos přihlásil…

Číst článek »
Česká streetballová federace

Slam Dunk Contest 09 – změna termínu

Všechny fanoušky a samozřejmě fanynky Streetballu a Slam Dunk Contestu obzvláště upozorňujeme na důležitou změnu. Slam Dunk Contest proběhne o 14 dní později oproti plánovanému termínu. Nový termín je 27. června. Místo zůstává stejné – střecha obchodního Centra Chodov.

Číst článek »
Pražská streetballová liga

UŽ SE NÁM TO RÝSUJE – máme týmy na letošní ročník!

Odpočítali jsme poslední minuty a těšíme se na zahájení soutěže. V neděli se spustila nebývalá vlna zájmu v přihlašování jednotlivých družstev. Na poslední chvíli, ale
přece, tak to bylo zřejmě mottem několika týmů, které nahlašovaly své soupisky a registrovaly se pod mnohdy velmi originálními názvy.

Číst článek »

Co Vás letos čeká?

Jakým způsobem se budou letos hrát Český streetballový pohár? Jak se probojovat do Finále na Čerňáku? Kdo postupuje na PIS? A hlavně co Slam Dunk Contest? Jak se kvalifikovat? Na to vše najdete odpověď v článku.

Číst článek »
Česká streetballová federace

JE TOMU OPRAVDU TAK?!

Ano, ano… Sliby se staly skutečností a dnešním dnem se tak naplňuje urgentní potřeba sdělit nejenom streetballové veřejnosti, co je nového na poli tohoto sportu.

Číst článek »