Sdílej článek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Společnost AUTO B.E.K. je partnerem Labského streetballového poháru 2023

Společnost AUTO B.E.K. působí na českém trhu jako prodejce a opravce automobilů značek Mazda, SsangYong, Honda, Škoda a Subaru již 30 let. Patří na severu Čech mezi nejsilnější hráče v tomto oboru a je nám velkou ctí, že ji můžeme představit jako partnera letošního ročníku kultovního streetového turnaje hraného v Děčíně.

Samozřejmostí jsou kromě prodeje a servisu nových vozů také kompletní poprodejní služby včetně značkového servisu a prodej s výkupem ojetých vozů – i komisním způsobem. Vyškolení odborníci umí nabídnout velmi zajímavou cenu a zároveň poradit při výběru financování či pojištění vašeho budoucího vozu. O váš stávající automobil se s veškerou péčí postarají v autorizovaném servisním středisku.

K dispozici mají moderní vybavení, váš vůz tedy bude v těch nejlepších rukách. Veškeré vaše požadavky, ať již při koupi nového vozu, nebo při řešení následných servisních úkonů, se budou lidé z AUTO B.E.K. snažit vyřešit co nejdříve, neboť spokojenost zákazníků je jejich hlavním cílem.

Mazda v Ústí nad Labem je tým lidí nadšených pro svoji práci a značku, kterou zastupují.

Mazda dělá věci tak trochu jinak – jde, a to velmi pokorně, proti proudu. Jsou to sportovci, kteří rádi vítězí a podporují se navzájem. A to máme i my ve Streetball manii moc rádi, jsme jedna velká (streetballová) rodinka, která dlouhá léta drží při sobě a za tradicemi si stojíme, máme je nesmírně rádi!

Firma AUTO B.E.K. podporuje ústecký hokejový Slovan a především mladé sportovce v univerzitních derby, zajímá je, jak studují a v čem se budou dále angažovat. A to nejen ve sportu, ale hlavně v životě.

Baví je to! A my se na vzájemnou budoucí spolupráci již těšíme!

Foto: AUTO B.E.K.

Předchozí články